Zboží

Příprava na ples, aneb proměna v princeznu zahájena

Na některé plesy stačí obléct slušivé společenské šaty, lodičky, a hezky si učesat vlasy. Jsou to plesy kam se žena chystá pouze jako doprovod, zkrátka se podívat, a bavit. Pak jsou ale plesy, které jsou v životě dívek a žen určující, a není radno jejich přípravu zanedbat, jelikož se na ně v tuto chvíli bud upírat pozornost. O jaké plesy se jedná? Přeci absolventský a maturitní. Jak se na takový ples správně připravit?

dívka u zrcadla

Správná volba šatů

V takovouto chvíli už nejspíš nepostačí obyčejné společenské šaty, protože nyní bude zapotřebí najít ty správné šaty na ples Svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz. Měly by být dlouhé a honosné, přesně jako pro princeznu. Volba stylu, střihu, ale i barev je však na vás, a je velmi důležité, aby vám perfektně padly. Neobjednávejte tedy šaty z internetu, a raději zamiřte rovnou do svatebního salonu, ve kterém vám s výběrem vhodných šatů poradí. Šaty si můžete půjčit, nebo koupit, což záleží pouze na vás. Pokud si je však nehodláte nechávat jako upomínku, půjčení bude nejlepší, a také levnější volbou. Také dbejte na to, aby vámi zvolený svatební salon disponoval velkou nabídkou šatů, protože vybrat ty pravé nebude vždy snadné. Svatební salon budete nejspíš volit dle místa bydliště, a také dle vašich cenových možností. V Praze se nabízí například svatební salon Zoryana Stekhnovych, kde najdete ty nejlepší kousky poslední plesové módy, a to za velmi výhodné ceny.

krásné šaty

Účes, make-up, ale také nehty

Šaty to však nekončí. Pokud nemáte bohaté kosmetické zkušenosti, bude nejlepší si sehnat profesionální služby kosmetického salonu, kde vám nabídnou práci kadeřnice, a kosmetičky, které dorazí včas k vám domů, a promění vás v dokonalou princeznu. Při výběru nezapomínejte na čtení recenzí, či doporučení přátel.

Boty a doplňky

K plesovým šatům se nejlépe hodí lodičky. Pokud však neumíte chodit na vysokém podpatku, bude lepší zvolit nižší, aby se vám lépe tancovalo. Co se šperků týče, měly by krásně ladit s vámi zvolenými šaty, a doplňovat celý outfit k dokonalosti. K této příležitosti se hodí například masivní náhrdelník, či perlové náušnice. Prstýnky a masivní náramky však nechte raději doma.

Mohlo by se vám také líbit...