Firmy

Co vše najdeme na SEO webu

V dnešní době potřebuje prakticky každá firma ke svému úspěchu mimo jiné i dobrou, funkční internetovou stránku. Zde totiž může nejsnadněji komunikovat se svými zákazníky, sdělovat jim novinky či představovat nové produkty. To vše samozřejmě za předpokladu, že je dobře udržovaná a pravidelně aktualizovaná.znázornění vyhledávání v bublině

Výjimkou nejsou ani společnosti, poskytující nejrůznější marketingové služby, a to i ty méně známé, jako je optimalizace vyhledávačů, anglicky Search Engine Optimalization. Co tedy na takovém SEO webu seolight.cz najdeme?

Předně je tu rozcestník. Ten bývá přehledný a snadno se přes něj dostaneme k tomu, co potřebujeme. Na úvodní stránce kromě něj najdeme i krátké představení firmy, novinky například o nových či vylepšených službách, a nějaké statistiky, jako například počet klientů. Vzhledem ke klientele by měl celý ráz působit čistě a profesionálně.

Rozcestník nás pak přivede i například ke katalogu jednotlivých balíčků služeb, kdy je u každého popsáno, co přesně obsahuje. Jsou zde uvedeny i ceny, a to jak s DPH https://robertnemec.com/umime/zvyseni-miry-konverze/ tak bez něj, přesně jak to vyžaduje zákon. Záleží pak na zákazníkovi, který z nich si vybere.
ilustrace tabletu zobrazujícího graf
Pokud však chce porovnávat ceny, může se podívat na ceník, kde sice najde jen seznam jednotlivých balíčků, bez popisu, avšak je přehledně seřazen podle ceny, což bývá nejčastější rozhodující faktor. A není divu, koneckonců rozpočet obvykle nebývá neomezený.

Pak zde najdeme i kontakty na jednotlivé vedoucí pracovníky firmy, a to jak e-mail, tak i telefonní číslo, včetně časů, kdy je možno je kontaktovat. To je velmi důležité, neboť právě přes tyto pracovníky se dané služby objednávají.

Vidíme zde i adresu sídla firmy, ač naprostá většina jednání probíhá přes dálkovou komunikaci, ať už telefonicky, nebo e-mailem, a většina pracovníků pracuje z domova.

Jak je vidět, podobá se to běžné webové stránce firmy, jen s několika rozdíly. Ty jsou dány především specifickými potřebami firmy i jejích klientů.

Mohlo by se vám také líbit...