Firmy

Půjčovna dodávek

Dodávky jsou univerzální auta, které se dají využít snad k čemukoliv. Díky jejich velikosti a také počtu míst se hodí do jakéhokoliv průmyslu. Velké uplatnění mají také jako taxi služby, či jako mrazicí boxy. Zkrátka jsou tyto automobily více než důležité a jen těžko bychom si tuto dobu bez nich dokázali představit. Pokud nutně potřebujete dodávku a ta Vaše je momentálně v servisu, tak neváhejte a pronajměte si dodávku od půjčovny dodávek rentcarservice.

půjčovna dodávek

Tato půjčovna dodávek, je velice spolehlivá a využívá jí stále více lidí. V jejich vozovém parku najdete mnoho vozů a to od malých vozů, až po ty velké. Pokud využijete pronájmu u této společnosti, tak se můžete těšit na mnoho výhod, které k pronájmu nabízejí. Mezi tyto výhody patří především dálniční známka pro Českou a Slovenskou republiku a také možnost přistavení vozidla. Samozřejmostí je pojištění všech vozů a pravidelné servisní prohlídky vozů. Vozy jsou také v neustále čistotě a dbá se na to, aby nedošlo k poruše během pronájmu. Dále mají vozy prémiovou asistenční službu a můžete s nimi najet neomezené kilometry.

půjčovna dodávek

Na internetových stránkách této společnosti, se můžete podívat na zajímavé informace o firmě samotné a také na všechny vozy, které firma nabízí. U každého vozu, je napsaná jeho výbava a také jeho rozměry. Také zde najdete ceník pronájmu a to na určité časové úseky. Společnost také nabízí zvýhodněné cenové víkendy a lze si vozy zapůjčit na dlouhodobí i krátkodobí pronájem. Všechny vozy jsou možné řídit s řidičským průkazem B, a pokud budete chtít, tak si zdarma můžete zapůjčit navigaci, či rudl. Ten se Vám bude dokonale hodit při stěhování.

Pokud tedy nutně potřebujete dodávku a nevíte na koho se obrátit, tak zvolte pronájem dodávky u této společnosti. Rozhodně budete s jejich službami spokojeni a určitě se k nim ještě rádi vrátíte.

Mohlo by se vám také líbit...