Firmy

Zažijte něco nového

Erotika je důležitá
I dnes spousta lidí opomíjí tuto důležitou součást našich životů. Erotika je naší součástí, ať se to některým líbí nebo ne. Nic s tím nikdo nenadělá, a proto je naprosto zbytečné se snažit o to, aby byla utlačována a tabuizována. Tím naopak dochází k tomu, že lidé se stydí za svou sexualitu, což je naprosto přirozená věc, a tím dochází k sexuální frustraci. Tak vznikají zdravotní potíže. Nebraňte se tomu, co je naprosto přirozené.

wellness masáž

Nejsme veřejný dům
Chcete zažít něco nového, co jste dosud nezažili a možná jste ani netušili, že zažít můžete? Takovým zážitkem jsou masáže erotické, které jsou něco úplně jiného, než ty klasické. Nabízíme několik masérek, které masírují roky, a proto jsou velmi zkušené v lidské anatomii. Mohou vám provést několik druhů masáží. Mezi ně patří například

  • BDSM masáž
  • Masáž prostaty
  • Masáž celého těla
  • Masáž tělo na tělo
  • Horké kameny

Každá masáž probíhá jinak, ale mají něco společného.
– Masérku si vyberete a zarezervujete přímo vy sami online
– U každé masáže máte zaručenou kvalitu, čistotu, hygienu a diskrétnost
– Po vstupu do salonu dostanete župan, ručník a přezůvky
– Osprchujete se sami nebo s masérkou

masáž muže

Poté už každá masáž probíhá jinak. Záleží na tom, jakou zvolíte. Zpravidla ale každá masáž končí stejně, a to vyvrcholením. Většinou k nám chodí muži, ale není ničím neobvyklým, že si cestu do našeho salonu najdou i ženy. I těm dokážeme poskytnout masáž celého těla. Masérky mohou pracovat v prádle nebo nahé, což si může zvolit každý klient sám. Neposkytujeme erotické služby, najdete u nás jen marže s nádechem erotiky.

Nestyďte se
I když mají naše služby lehký erotický nádech, vždy jde o masáž. Dostane se vám poctivé masáže celého těla horkými oleji v přítmí našeho čistého a krásného salonu. Ceník i naše masérky najdete na webu, tak si zarezervujte termín, a přijďte na masáž, která vám pomůže poznat svoje tělo.

Mohlo by se vám také líbit...