Firmy

Nečekaná závada

Berete si práci i domů, aby šéf viděl. Manželka nadává a mocně při tom funí, děti otravují, pročež jsou zavřeny do sklepa.

Tak, ještě posledních pár výpočtů, doplnění excelových tabulek a bude hotovo. Nadřízený bude slintat blahem a snad bude i nějaký ten peníz navíc. Vesele klikáte do tabulek, když tu, najednou, z ničeho nic, obrazovka zmodrá, zfialoví, zezelená a zhasne. Nyní se tytéž barvy v tomtéž pořadí střídají na vaší tváři. Mohutný řev Tarzana dere se vám z hrdla. Manželka se lekne tak, že upustí umývaný talíř a děti to vyděsí tak, že začnou uklízet.

Obracíte notebook vzhůru, zkoumáte kabely, saháte po kladivu a nejste daleko od infarktu.

Když navíc zjistíte, že jste ani neudělali zálohu, infarkt je zde.

V nemocnici není špatně, to ne, ale dostat se tam kvůli takové maličkosti je zcela zbytečné. Jasně, pro postiženého to žádná maličkost není. I firma by mohla „škodovat“ a to klidně v řádech sta tisíců. Postižený netušil, že notebook neboli „notes“, se pokazí vždy ve chvíli, kdy je to nejméně vhodné.

Klávesnice notebooku

Jistěže můžete zkusit opravu sami, nic to není. Poztrácené šroubky zvíci velikosti špendlíkové hlavičky na koberci nevadí, ty vezme vysavač. Chybějících pár tlačítek na klávesnici, chm, no bóóóóže, to se nějak udělá, ale co tady s tou placatou deskou, co vypadla ven? Kam s ní? Vyhodit, stejně v notesu jen a jen překážela.

Tak vidíte. Nebylo by lépe využít servis notebooků Plzeň? Nebo jakoukoli z jeho poboček? Určitě bylo, protože tak si člověk ušetří nervy a hlavně peníze. Protože dávat pak dohromady něco, v čem se vrtal amatér přijde drobátko dráž.

V servisu se dokonce pokusí zachránit veškerou práci, kterou jste udělali, pokud není poškozený hard disk, a informace se stihly uložit. I když za jistých okolností se dají data zachránit i z poškozeného disku.

Práce na notebooku

Takže pokud to vyjde, přijdete si pro opravený stroj a můžete naprosto klidně pokračovat v práci tam, kde jste přestali.

Mohlo by se vám také líbit...