Firmy

Nečistoty v bazénu

Abychom docílili čiré vody v bazénů, tak se musíme zbavit všech nečistot. Velký vliv na to má bazénový vysavač, kdy ruční typ stojí malé finance.

Nečistoty v bazénu

Musíme jim předcházet

Jestliže toužíte po čiré vodě v bazénu, tak se musíme pravidelně starat o to, aby ve vodě bylo co nejméně nečistot. Velkou zásluhu na tom má samozřejmě filtrace, protože ta slouží k cirkulaci veškeré vody přes písek, který zachytává velkou část nečistot. A proto je písková filtrace ve své třídě špičkou, ovšem musíme správně spočítat její výkon, abyste se veškerá voda stihla za den několikrát přes písek protočit.

krásný bazén

Rozhodně je dobré se vždy před koupáním osprchovat, protože tak lehce ze sebe i plavek smyjeme veškerý nepořádek, který by se dostal do vody, a proto jsou sprchy na každém veřejném koupališti. Dnes se prodávají moderní solární sprchy, z kterých teče teplá voda ohřátá za pomocí sluneční energie. Určitě je nutné používat třeba chlór, jinak voda začne zelenat vlivem zelených organismů a běžné se stává, že už potom není vhodná ke koupání. Klidně se zeptejte odborníků, kteří Vám ohledně údržby bazénu rádi poradí.

Vysavač

Výše zmíněnými způsoby se sice zbavíme nečistot ve vodě, ale stále jich celá řada zůstane po stěnách a na dně bazénu, což už nezvládne ani filtrace a podobná zařízení. A proto musíme sáhnout po bazénovém vysavači, což je zařízení, které si s těmito nečistotami hravě poradí, takže voda bude stále nádherně čistá. Máme několik typů bazénových vysavačů, kdy ty nejlepší jsou naprosto automatické a starají se o veškerou práci sami.

špinavý bazén

Ovšem zde se bavíme o úplně jiných částkách, a proto si nyní povíme něco o ručních bazénových vysavačích chlorito.cz. Ty stojí jen pár stovek a poskytnou nám skvělou službu, což je pro domácí bazén naprosto dostačující. Jednoduše se napojí na filtraci bazénu, a proto není potřeba žádný zvláštní pohon a podobně. Zároveň je jejich princip naprosto jednoduchý, takže se nemusí řešit jejich složitá elektronika a v případě poruchy ušetříte spoustu peněz a problémů. S ručním vysavačem je údržba prostě hračka!

Mohlo by se vám také líbit...