Firmy

Skvělé výsledky hubnutí přiznávají i známé osobnosti

Ketomix dietu vyzkoušeli i známé osobnosti a s výsledky hubnutí je spokojena i Mahulena Bočanová, známá a oblíbená herečka. Vyzkoušejte i vy báječnou dietu, kde nemusíte potraviny složitě vážit, vařit, dochucovat a trávit u toho spoustu vašeho volného času. Navíc se nemusíte vždy „trefit“ do správného složení stravy a jakmile nedodržíte správný a vysoký podíl bílkovin ve stravě zároveň s nízkým podílem sacharidů, vaše dietní vaření a snaha přišla vniveč.

Vyzkoušejte pestrost dietní stravy, kterou vám nabízejí hotová jídla, jež velmi rychle připravíte. Rozmícháte anebo protřepete v šejkru, necháte odpočinout pár minutek a jídlo je na světě. Už žádné ztrácení energie při vaření a sledování kalorických tabulek. U nás si vyberete z nepřeberné nabídky vynikajících voňavých ovocných koktejlů nebo proteinových pudinků s různými příchutěmi. Důležitý je i pitný režim.

režim pitný

K snídani si můžete dopřát chutné kaše anebo – máte-li v oblibě ranní palačinku, pak vám nabídneme i zdroj kvalitní bílkoviny s nízkým obsahem sacharidů a tuků plus zdroj vlákniny pro správnou funkci střevní mikroflóry. A to vše bez přidaného glutamátu – toto vše splňuje ranní proteinová palačinka. A ne ledajaká. Může být s jahodovou, karamelovou či banánovou příchutí. Dostali jste na ni chuť? To jste ještě neochutnali Low carb oříškovou tyčinku NUTBAR anebo nízkosacharidové tyčinky nabité proteiny s příchutí tropického ovoce, „banán v čokoládě“, s chutí čokoláda-pomeranč nebo vanilka s kokosem. A kdo miluje arašídové máslo, i takovou mlsotu pro vás máme. Proteinové tyčinky jsou velmi oblíbené a splňují všechny předpoklady i dietního stravování v případě, když si chcete zamlsat. Zákaz běžných sladkých nápojů!

sladké nápoje

Ketózu vám nenaruší ani ketonové pomazánky s pečivem. Jsou lahodné a zamilujete se do jejich chutí. Ketóza je stav, který dal vzniknout keto či bílkovinové dietě. Jestliže tělo po určitý čas dostává specifický přísun potravy se sníženým obsahem sacharidů a tuků, a naopak s vysokým podílem bílkovin, dochází k tomuto jevu. A organismus začíná štěpit své tukové tkáně. Jednoduchá metoda, která zaslouží, abyste ji s Ketomixem vyzkoušeli.

Mohlo by se vám také líbit...