Nezařazené

Jak se zabavit na internetu

Díky této inovaci, která se neustále zlepšuje a rozrůstá, máte veliké množství možností, co zde dělat. Někteří jej využívají pro komunikaci s okolím, pro zjišťování informací – vyhledávání, případně na hraní her. Zde naleznete opravdu hrozně moc aktivit, které se zde dají vykonávat.
filmový pás na youtube 
Sledování videi
Ať už máte rádi komedii, dokumenty, dramata či jiné žánry na internetu je celá řada videí, které si můžete pustit. Některé pro Vás mohou být inspirací a motivací, jiné pro pobavení, případně pro Vaše další vzdělávání. Máte možnost si najít oblíbeného člověka, které videa vydává a pravidelně ho sledovat.
 
Seriály, filmy
Pokud si nechcete veškeré filmy a seriály stahovat, či na ně chodit do kina – sledovat v televizi, naleznete tu velký seznam webových stránek, které se zabývají touto tématikou. Jestliže si chcete zhlédnout celou sérii, nebo více sérií Vašeho oblíbeného seriálu, zadejte si pouze do vyhledávače název Vašeho oblíbeného seriálu, pak už najdete stránku, kde sledovat.
 
Hraní her
Máte rádi hry? Podívejte se na webové stránky s online hrami a už jen hledejte tu, která Vás na pár minut, nebo hodin zabaví.
 blog z kostek
Čtení blogů
Jestliže se zajímáte o některé věci, na internetu naleznete lidi, s podobným zájmem, který se o tomto tématu rozhodli založit weby a psát na ně články. Stačí, když Váš zájem opět vyhledáte a určitě naleznete někoho, kdo Vám bude jeho psaním sympatický.
 
Chatování
Zaregistrujte se na některé sociální síti, prozkoumejte je a najděte si své přátele, se kterými můžete začít chatovat. Případně si vytvořte profil na nějaké seznamce a zde se můžete seznamovat s cizími lidmi a pouze si s nimi nezávazně chatovat. Existují také chatovací místnosti s různou tématikou. Pokud tedy máte například velmi rádi domácí mazlíčky, prodiskutujte toto téma v některé z chatovacích místností/webových stránek, s jinými uživateli.

Mohlo by se vám také líbit...