Www

Začněte svou kariéru na webové stránce!

Vydělávat peníze přes internet nebylo nikdy snadnější. Žijeme v době, kdy přes web můžeme nakupovat, prodávat, ale také vydělávat docela pěkné peníze. Většinou na to budete potřebovat identifikační číslo osoby, ale můžete se domluvit i jiným způsobem. Jak na to?

domácí kancelář

Web jaudelam.cz je česká stránka, kde se shromažďují nabídky práce. Lidé inzerují, co umí, za jakou částku a pak už vše závisí na domluvě. Často se zde objevují nabídky z odvětví grafiky, to znamená, že pokud třeba umíte pěkná loga, ovládáte kaligrafii nebo se zabýváte kresbou, určitě se nestyďte vložit svou nabídku. Můžete zde využít i Váš talent na jazyky, a to pomocí překladu textu. Nebo můžete rovnou psát své originální texty. Místo, pro výdělek si tady najde i člověk, který se zabývá hudbou, fotografií, či videem.

Vše záleží na domluvě. To znamená, že ve svém inzerátu přesně zmíníte, co umíte a za kolik korun jste ochotni práci udělat. Někdo si Vás najde a ozve se Vám. Tento člověk může mít trochu jinou představu, tak se nebojte diskutovat.

Není to podvod a nepřijdete o své peníze. Nemusíte se bát. Funguje zde systém, který chrání obě dvě strany. Klient musí finanční ohodnocení vložit do objednávky, bez které vy neodevzdáte Vaši práci. Tato objednávka trvá asi 3 dny. Klient ji může zrušit Vy nemusíte nic odevzdávat, pokud nejste spokojeni s dohodou. Tento systém si po skončení obchodu odebírá 15% provize, takže s touto sazbou počítejte, když budete kalkulovat svou práci.
práce na počítači

Tento systém také kontroluje platbu a trvá asi 10 dní, než Vám ji připočte na účet a Vy si ji můžete vložit na své bankovní konto.

Osobně se mi tento nápad velmi líbí. Já už jsem si pomocí této stránky vydělala díky přepisu mluveného slova do Wordu vydělala přes tři tisíce korun. A to jsem si založila svůj účet před dvěma měsíci. Líbí se mi, že nemusíte mít žádnou školu na to, abyste dělali, co umíte a dostali za to pěknou částku peněz.

Mohlo by se vám také líbit...