Firmy

Skříně nebo police?


Dá se místo polic udělat vestavěná skříň Sten-skrine.cz? Je to jeden názor od druhého, ale možné to samozřejmě je. V dnešní době má spousta domácností v obývacím pokoji, ale i v ložnici nebo kuchyni, či dětském pokoji police, na kterých má své předměty. Může se jednat o pokojové rostliny, o fotografie rodiny, o trofeje nebo jen o decentní předměty, které jsou pro vás výjimečné, a chcete je mít vystavené. Nemusí to být nic extra, ale má to pro vás význam a to je to hlavní. Když si necháte udělat vestavěné skříně, vzniknou vám z polic uzavřené prostory, které nemusí být pro vás tak dokonalé, jako klasické police.

vestavěné skříně

Záleží na co, je budete potřebovat. Když si vezmeme takový dětský pokoj, většinou jsou na policích knihy, které si děti rádi prohlíží nebo čtou s rodiči před spaním, nebo to mohou být hračky, které si samy tvořili a skládali. V takových případech uzavřená skříň bude na místě a může se místo police udělat vestavěná skříň, která bude mít smysl, ale v případech, například obývacího pokoje, kde na policích máte živé pokojové rostliny, to rozhodně smysl nemá. Nemůžete rostliny uzavřít ve skříni, bez přístupu světla a vzduchu. Taková rostlina potřebuje mít nějaké podmínky, a když je nemá tak trpí a strádá.

vestavěné skříně

Můžete jí udělat vestavěnou skříň, která bude skleněná a v takovém případě to vůbec nevadí, bude to takový skleník na pokojové rostliny. Můžete si vytvořit oázu exotických rostlin, kterou ve skleníku můžete mít, ale jinak je zbytečné, abyste měli rostliny uzavřené ve skříni. Trochu to ztrácí logiku. Takže rostliny se do skříní rozhodně nehodí, ovšem takové trofeje a další pro vás důležité věci můžete mít ve skleněné vitríně a alespoň se vám na ně nebude prášit. Můžete do ní dát sbírku trofejí z různých sportovních utkání, nebo fotografie celé rodiny. Jak byli roztomilí, když byli malými dětmi.

Mohlo by se vám také líbit...