Firmy

Potřebujete ošetřit zuby?

Zubaři jsou věčné téma k diskuzi, protože je jich velmi málo, a z toho mála jich naprostá většina nepřijímá nové pacienty. Podobné je to s dentální hygienou, která je základem péče o ústní dutinu. Mnoho lidí, ať už dospělých nebo dětí, dnes bohužel nemá svého zubního lékaře. Špatným čištěním zubů a nedostupnou zubní péčí dochází ke zhoršování stavu chrupu napříč všemi věkovými skupinami obyvatel České republiky. Hledáte zubaře i dentální hygienu? Us nás najdete oboje. Jsme nejlepší zubní klinika v Praze, která zatím stále přijímá nové pacienty. Ošetříme dospělé i děti.

zubařské nástroje

Začněte důslednou hygienou
Všichni bez rozdílu věku by měli důsledně dbát na to, aby si správně čistili zuby. Ač se vám to může zdát jako naprostá hloupost, většina lidí si opravdu neumí pořádně vyčistit zuby. Vážně nestačí párkrát vodorovně přejet kartáčkem přes pár zubů. To, jak si správně čistit zuby, a jaké kartáčky k tomu použít, vás naučí naše dentální hygienistka. Objednejte se k ní, a začněte o svoji zuby pořádně pečovat.

zubní ošetření

Už máte problém?
Špatná hygiena vede k tomu, že se tvoří kazy a další onemocnění, která je nutné co nejdříve začít řešit. S tím vám pomohou lékaři, kteří mají ukončené potřebné vzdělání a několikaletou praxi. Pomůžeme vám dát zuby do pořádku. Provádíme veškeré úkony, které naši pacienti často potřebují – patří sem běžné zákroky jako trhání zubů nebo plomby, tak například rovnátka.

Bohužel se vše zdražuje, a zubní ošetření bylo drahé vždy. I tak se snažíme držet naše ceny v takové hladině, aby mohl přijít na ošetření každý. Ceníky našich ordinací najdete na našem webu, kde se můžete sami pohodlně objednat k ošetření. Věříme, že si najdete cestu do naší ordinace, a budete k nám docházet stále méně a méně http://citaty.kukulich.cz/temata/hloupost protože vám ukážeme, jak se o zuby starat, a spravíme vám všechno, co jde. U nás zuby zbytečně netrháme.

Mohlo by se vám také líbit...