Firmy

Hledáte příjemnou kavárnu? Přijďte do té naší.

Asi se nenajde nikdo, kdo by si rád nedal něco dobrého na zub. Snad všichni si rádi zajdou do příjemné cukrárny či kavárny, kde najdeme příjemnou atmosféru a obsluhu. Ale tím hlavním, proč do takových podniků lidé chodí, je dát si něco dobrého. Naše kavárna Hradec Králové vám nabídne krásný interiér, který zdobí velká zeď pokrytá růžovými květy, a rovněž i noc dobrého k jídlu i pití.

pár v kavárně

Na nápojovém lístku najdete colu, tonic, džusy a různé limonády. Pro letní období jsme připravili nápojový lístek, kde najdete alkoholické koktejly a různý alkohol. Samozřejmostí je káva na mnoho způsobů. Přijďte si k nám dát třeba cappuccino a dortík. Váš den bude hned lepší.

Abychom vám měli co nabídnout na jídlo, pečeme si vlastní dorty a zákusky. Pro milovníky klasiky připravujeme klasické zákusky, jako jsou věnečky, větrníky nebo likérové špičky. Chcete něco modernějšího? Pro vás tu máme makronky nebo třeba cupcakes. Dáte si raději kus dortu? Míváme v nabídce třeba různé druhy cheesecaků nebo Schwartzwaldský dort. U nás si každý mlsný jazýček najde dobrotu, která potěší jeho chuťové buňky.

nabídka v kavárně

Dorty na oslavy
Je jasné, že ne každý má čas, chuť nebo prostor péct vlastní zákazy a dorty, a to i na rodinné oslavy. Jestli sháníte opravdu dobré zákusky nebo jakýkoliv dort, vyrobeny z kvalitních surovin, jste u nás na správné adrese. Upečeme pro vás cokoliv z naší nabídky. Je samozřejmě možné domluvit se na upečení čehokoliv, co budete potřebovat. Zvládneme (téměř) cokoliv.

Najdete u nás jen kvalitní suroviny, jako je čerstvé ovoce, pravá čokoláda, máslo, mascarpone a další, které bývají velice často nahrazovány levnějšími a ne moc chutnými náhražkami. Zaručujeme vám, že ty u nás rozhodně nenajdete. Objednejte si sladkosti na oslavu, nebo přijďte posedět nad šálkem kávy a něčím sladkým. Rádi vás uvidíme!

Mohlo by se vám také líbit...