Zahrada a dům

Oživte starou kuchyň pomocí drobných detailů

Nemusíte hned investovat desítky tisíc korun do kompletně nové kuchyně. Mnohdy stačí jen jedna nebo dvě malé změny, které udělají obrovskou službu. Pokud vám vyhovuje, jak srdce vašeho domova funguje, ale rádi byste alespoň nějakou změnu, nemusíte příliš investovat. Někdy stačí produkt za pár set korun a užijete si díky tomu úplně novou místnost.

Kuchyně originální tapeta

Výměna obkladů je jasnou volbou

Obklady jsou ve většině případů velmi jednoduché na výměnu a přitom vás nové nebudou stát tolik peněz. Velmi oblíbené jsou v poslední době skleněné varianty s vlastní fotografií. Díky hladkému povrchu bez spár si nebudete muset dělat starosti s čištěním a navíc si můžete vybrat z mnoha vzhledů jednobarevných lakovaných, ale i produktů s nejrůznějšími grafickými motivy.

Jejich obrovskou výhodou je odolnost vůči vlhkosti a teplu, což je právě v kuchyni velmi důležité. Navíc je díky tomu nemusíte dávat jen na zdi kolem linky a nad linku, ale nemusí se obávat je umístit také nad sporák. A pokud máte staré obklady v dobrém stavu a nemají žádné nerovnosti, tak můžete ty nové, skleněné nalepit přímo na ně. Nemusíte se tak obtěžovat ani se sundaváním starého.

Moderní bílá kuchyně

Vsaďte na nádherné tapety

Stále více lidí se zbavuje tapet a místo toho volí speciální voděodolné a žáruvzdorné tapety. Ideální volbou je to zejména pro majitele bytů v panelových domech, kde nemají vyzděnou kuchyň a aplikace klasických dlaždiček by byla složitá, často i nemožná. Tapeta je skvělým, jednoduchých a finančně dostupným řešením, které navíc vypadá nádherně a můžete volit ze široké palety designů.

Abyste si do svého oblíbeného pokoje nedali nějakou hloupost, anebo nevíte přesně, jak právě váš pokoj předělat k obrazu svému, kontaktujte design studio Praha, které vám zodpoví na všechny otázky a navrhne nejlepší řešení pro prostor, který máte k dispozici. Kromě kompletní přestavby je můžete požádat jen o vylepšení stávajícího, což nebude tak drahé, ale přitom získáte nový vzhled.

Mohlo by se vám také líbit...