Firmy

Most mezi přírodou a civilizací

Napadlo vás někdy, že cítit se dobře není samozřejmostí? Každý z nás má nějaký ten neduh, na který si čas od času postěžuje. Je potřeba, abychom se o své tělo starali a přestali očekávat, že za nás všechny problémy vyřeší zázračným způsobem lékař. Zodpovědnost za vlastní zdraví neseme my sami a každý den máme možnost volby, jak s ním naložit. Je na nás, jaký životní styl si vybereme a zda spokojenost a vitalitu zahrneme mezi své hlavní priority. K tomuto rozhodnutí dospěl Václav Rathouský, zakladatel společnosti Green Ways, která přináší zelené potraviny do moderních domácností.
Dejte zdraví zelenou

Krok ke změně

Dnešní svět nás nutí k rychlému životnímu tempu, stres je každodenní záležitostí a mnohdy je to jako jeden velký začarovaný kruh. Ven se z něj lze dostat postupně, krok za krokem. Pokud se například často cítíme unavení, tak nám ve volném čase asi nezbyde moc energie na naše koníčky. Říká se, že člověk je tím, co jí. Je proto namístě zamyslet se, zda nám náhodou nechybí něco ve stravě. Přirozeně potřebujeme pro fungování našeho metabolismu minerály, vitaminy a enzymy. Všechny tyto složky najdeme v elixírech plných života značky Green Ways, zeleném ječmeni a chlorele. Stačí je zahrnout do běžného jídelníčku a brzy budeme moci pozorovat posun k lepšímu. Potraviny plné chlorofylu podporují detoxikaci organismu, zvyšují pH vnitřního prostředí a snižují chuť na sladké.
Zelená vlna

Příležitost osobního růstu

Člověk přirozeně směřuje ke svobodě. Záměrem firmy je budovat lepší společnost a nabídnout podnikavým osobnostem možnost rozvíjet vlastní potenciál. Umožňuje stát se finančně soběstačnými a věnovat se projektům, které dávají smysl. Na ty, kdo se rozhodnou na zelenou vlnu nastoupit a zapojit se do etického marketingu čeká silná týmová podpora a společenství lidí, kterým záleží na vlastním zdraví i na prosperitě naší planety.

Mohlo by se vám také líbit...