Cestování

Krásná Praha

Já jsem opravdu hodně cestovatelský tip. Moc ráda cestuji a vážně si nedokáži představit, že by mi někdo zakázal vycestovat někam, kde by se mi moc líbilo. A protože mám malého syna, tak se synem také moc rádi oba dva cestujeme. Opravdu k tomu nikoho třetího nepotřebujeme, vystačíme si sami dva. Naposledy nás velice překvapilo, když jsme se ubytovali v Praze. Vždy jsme tam chtěli, ale nikdy nám to nevyšlo. A v hotelu se nám opravdu všechno líbilo a byli jsme překvapeni, jak máme krásný hotel. Chtěli jsme si se synem hlavně užít perfektní dovolenou, takže jsme prošli opravdu celou Prahu.

Miluji cestování.

Vy jsi možná říkáte, že cestování v tuzemsku není asi nic moc. Jenomže když jste matka samoživitelka a nemáte peněz nazbyt a chcete i tak přesto udělat svému jedinému dítěti radost, tak také vezmete zavděk úplně jakoukoliv lokalitu. A protože jsme v Praze ještě nikdy nebyli, tak jsme si řekli, že se pojedeme podívat do těchto míst, které nám moje maminka doporučila. A ne jenom na jeden den, ale přímo na dva dny. Asi týden jsme si hledali na internetu opravdu perfektní hotel, kde bychom mohli být, aby tam byla také samozřejmě televize. Abychom se tam mohli koukat na filmy, které má syn rád.

Praha je krásná.

Myslím si, že cestování je pro člověka opravdu hodně důležité, protože při cestování si také člověk odpočine. Musím uznat, že syn byl opravdu celou dobu velice hodný a slušný. A syn si dokonce také vybral v místní restauraci perfektní pohár, který byl opravdu lahodný, že i já jsme na něj měla chuť. Mě to bavilo a musím uznat, že cestování takhle jenom na jednu noc mě velice chytlo, takže jsem si řekla, že takhle jednodenní cestování bych klidně mohla dělat každý měsíc. Nevyjde to moc draho, jako kdybych jela někam na dvoutýdenní dovolenou k moři, ale tohle je také perfektní. Zkuste to a uvidíte, že cestování na jednu noc v tuzemsku může být také opravdu ideální pro rodinu nebo i pro pár. 

Mohlo by se vám také líbit...