Firmy

Písek pro děti

Je jasné, že každé město anebo také každá vesnice by měla mít krásné dětské hřiště, protože si vzpomínám, když jsem ještě bydlela s rodiči v jiném městě, tak tam také bylo krásné dětské hřiště. Já si ho pamatuji ještě takové zastaralé, protože mně bylo asi šest anebo sedm let, když jsem na to hřiště začala chodit. To v té době ještě bylo úplně nové, jenomže když mě je nyní čtyřicet let, tak tam to první hřiště už je takového více zastaralé, ale mám na něj zase opravdu krásné vzpomínky. Přátelé i první pusa na hřišti byla klasika. To, když se koukám nyní na okolní hřiště, jaké jsou dnes, tak jenom žasnu.

Písek musí být čistý.

Opravdu některá řešení jsou opravdu perfektní, což vypadá někdy jako z pohádky anebo takové jako přehlídkové dětské hřiště. Akorát mě kolikrát hodně mrzí, že na dětské hřiště se také cpou děti, které jsou už starší, a dokonce tam chodí také kouřit. Nedej bože dělat něco jiného, takže kolikrát jsem už musela dvakrát urgovat také starostu města anebo vesnice, aby pohlídali krásná na dětská hřiště, protože mně osobně se vůbec nelíbí, že tam chodí děti kouřit a dělají to opravdu veliký bordel. Také mi vadí, že tam chodí dospělí lidé pít alkohol, zatímco jejich děti si hrají na pískovišti.

Písek mají děti rády.

A tady jde také o to, že pískoviště pro veřejný sektor musí být vždycky opravdu perfektně udržovaný. Protože bych vážně nechtěla, kdyby si moje dítě hrály v pískovišti někde na veřejnosti a potom by tam sáhnuly do nějakého zvířecího exkrementu anebo se náhodou píchly o jehlu. To by potom to město vidělo, jaký bych udělala rachot. Protože tohle bych opravdu nesnesla. Takže pokud i vy byste jako město uvažovali o nějakém pískovišti, tak si dejte samozřejmě pozor na pískoviště pro veřejný sektor, aby bylo vždycky opravdu chráněné a dobře udržované, aby nedošlo k nějakému problému anebo aby nebyly nějaké nejasnosti. A pískoviště pro veřejný sektor může být samozřejmě v několika provedení.

Mohlo by se vám také líbit...