Www

Weby i pro děti

Co byste řekli tomu, kdybych hned přestal existovat počítač. To by vlastně nebyl ani internet a webové stránky. Nicméně webovky jsou pro nás velmi důležité. V dnešní době už s tím pracuje mnoho lidí. Já s tím taky pracuji, mám ráda práci na počítači. Je to velmi pohodlné. Myslím, že mnoho lidí by rádo stále pracovalo na počítači. A na počítač právě nutně potřebujeme webové stránky. Webové stránky jsou tady od toho, aby nám pomohli. Pokud něco nevíme a chceme to rychle vědět, tak se podíváme na webové stránky. A webové stránky najdeme na internetu a bez internetu webové stránky nefungují.

Weby jsou má vášeň.

Webové stránky pracují na principu, že co chceme, to nám dají a pokud chceme, například vědět něco o přírodě, tak nám to webové stránky vyhledají. Webových stránek je opravdu hodně. Tak se nebojte na cokoliv zeptat. Webové stránky jsou tady od toho, aby nám pomohli. A pokud vy toužíte po něčem důležitém, tak si to na webových stránkách určitě najdete.

I děti mají rády weby.

Myslím, že s webovými stránkami umí zacházet každý člověk. Vždyť v dnešní době webové stránky využívají i děti. A myslím, že i malé děti. Například můj syn si hraje na webech hry se svými kamarády. Myslím, že můj syn není jediný. I když znám mnoho rodičů, kterým počítač vadí. Tedy ne sice jim, ale nedovolí hrát hry svým dětem. Myslím, že je to škoda. Myslím, že díky hrám taky dítě lépe pochopí svět. Je to sice online svět, ale je to taky svět. Myslím, že nic se nemá přehánět. A webové stránky pro děti jsou také velmi důležité a myslím že je to rozvíjí dál. Můj syn se například díky webovým stránkám naučil pěkně anglicky a taky umí hrát online pexeso a taky hraje na webech dětské hry jako například autíčka a dělá online závody se svými spoluhráči. Podle mého názoru já bych se bez webovek už ani neobešlo. Přiznám se, jsme na nich závislá.

Mohlo by se vám také líbit...