Zahrada a dům

Vlastní bydlení v mobilním domě

Postavit si dům nebo koupit byt? V dnešní době to vyjde skoro na stejno. V minulosti bývaly stavby domů nepředstavitelné, drahé a hypotéky nedostupné. Daleko levnější byl měsíční nájem v bytě nebo koupě bytu. Jenomže doba se změnila a byty jsou předražené, takže jejich pořizovací cena se mnohdy vyšplhá na stejnou úroveň jako stavba domu u nějaké levné firmy. Jenomže ani to nám mnohdy nepomůže při rozhodování. V některých případech se totiž nechceme zadlužit vysokou hypotékou na doživotí, takže co dělat? Navíc nejistá doba úplně nasvědčuje tomu, aby si lidé nebrali mnoha milionové půjčky, protože nikdy neví, co se může stát.

Změna je život a život je prostě změna. Díváte se po alternativním bydlení, ale po takovém, které by mohlo být vaše vlastní? Narazili jste na mobilní domy? Překvapilo vás, jak jsou velké a prostorné? Klidně i s několika místnostmi?

Už dlouho sníte o novém bydlení? Chcete vlastní dům se zahrádkou? Toužíte po novém domě, kde můžete plnohodnotně bydlet?

Splnit sen vám mohou nové mobilní domy Lavarohouse.cz.

žena notebook

Skladem je mnoho úplně nových objektů, které jsou připravené k převozu. Stačí si některý z nich vybrat a může být váš. Jejich pořizovací cena je velice nízká. Navíc se často vyrábí jako nízko energeticky náročné s minimálními měsíčními náklady na bydlení.

Financovat je můžete pomocí půjčky nebo úvěru. Všechno se dá nastavit. Člověk má ale alespoň jistotu, že se nezadluží desetitisícovými měsíčními splátkami do konce života. Půjčku na milion totiž máte splacenou v uvozovkách raz dav, tedy rozhodně daleko dříve, než kdybyste si půjčovali pět milionů.

žena děti

Už žádné starosti s bydlením, jenom radosti. Objekty jsou plně vybavené a připravené k bydlení. Mají kompletní kuchyň, dokonce se spotřebiči jako je myčka, lednička, sklokeramická deska, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, wc, často i postele, skříně, sedací soupravu, topení a mnoho dalšího.

Mohlo by se vám také líbit...