Www

Influenceři

Dnešní doba tím, jak jsou různé vymoženosti a vynálezy s sebou nese i nová zaměstnání, protože tím, jak se vymyslí něco nového a chytne se to, je třeba najít někoho, kdo by v této oblasti pracoval, protože nic se neudělá samo. Proto i když vznikly počítače a telefony, lidé začali pracovat právě na nich a začali je obsluhovat. Je vše jednodušší a s tím i práce, takže lidé, kteří pracují na počítači, si ho mohou vzít kam chtějí s sebou, což je celkem výhoda, ale je to práce jako každá jiná, o tom nemůžeme pohybovat, jen u toho člověk zapojuje mozek a ne fyzickou sílu.

influencer

Některé práce na počítači jsou však celkem zbytečné, a přitom jsou placeny kolikrát více než práce, kde se využívá právě fyzické síly, což je celkem nefér a lidé, kteří pracují rukama odsuzují ty, kteří pracují na počítači. Ale takhle už to hold funguje. Když se něco vymyslí a nahradí to nějakou věc, tak logicky i plno prací a pozic zanikne, protože už je to nahrazeno moderní dobou. Jednou třeba vůbec v obchodech nebudou prodavači, protože už nyní tam máme samoobslužné pokladny a pomalu to opravdu začíná takto být, toho si všímáme naprosto všichni.

influencer

S tím, jak se vymyslel telefon a počítač, přišla jedna další nová pozice, dá se to nazvat i jako nové zaměstnání, a to je influencer. Určitě jste to někdy slyšeli, ale nikdo třeba přesně neví, co to vlastně znamená. My vám to vysvětlíme. Je k tomu potřeba mít několik tisíc sledujících na sociální síti, ať to má dosah. A tím to začne. Influencer na své sociální sítě přidává kontent pro lidi, kteří ho sledují a toho si všimne firma. Osloví ho, jestli nemůže udělat na svém profilu reklamu na daný produkt od této firmy. Tím pádem si ho zakoupí více lidí. Influencer za to dostane peníze. A to je právě toto zaměstnání. Většinou mají i třeba Aboutyou slevový kupón a podobně, je to velmi časté.

Mohlo by se vám také líbit...