Firmy

Auta jako vášeň

Vše o autech Auta-vykup můžete najít nejen na internetu, ale taky v různých odborných knihách a časopisech. Jak všichni jistě víte, tak na našem českém trhu je opravdu dost velký výběr časopisů o autech. Já sama jsem dříve jeden titul o autech odebírala, protože auta má moc rád můj přítel. Chtěla jsem mu udělat velkou radost na Vánoce a jako dárek jsem mu předplatila časopis o autech. Dala jsem to ale na mé jméno, aby časopis chodil ke mně domů. Přítel se měl ke mně stěhovat, tak to bylo velmi praktické. A kdybyste viděli, jakou měl přítel radost. Ihned jak mu přišlo první číslo časopisu o autech, tak se do něj začetl, že nevnímal okolní svět. Téměř nevnímal ani mě, ze čtení ho vyrušila jen vůně čerstvě uvařené kávy, kterou miluje.

Muži auta milují

Jak jsem později pochopila, tak přítel by si přál být automechanikem. Sice již měl po škole, měl výuční list jako prodavač, ale toužil být automechanikem, protože auta jsou jeho svět, jeho vášeň. A tak to dopadlo nakonec tak, že se přihlásil na dálkové studium oboru automechanik. Neměla jsem žádné námitky, spíše jsem byla ráda. Jsem ráda, že se partner chtěl vzdělávat a proti tomu vůbec nic nemám. Já sama navštěvuji zase dva kurzy. Jeden anglický a druhý italský. Miluji cizí jazyky, a tak přítele chápu, že jeho vášeň pro auta je tak velká. A jak tak přítel studoval a pilně se učil, tak bylo nad slunce jasné, že zkoušky u závěreček udělá na výbornou.

Veterání jsou cenná auta

Měl ohromnou radost a já taky. Doma na něj čekaly dary, a to ve formě odborných knih o automobilech. Byl z toho velmi nadšený. Celý den jsme slavili, dokud se přítel neunavil a zalezl do postele s knihou o autech. A jeho další život pokračoval tak, že si pronajal velkou pracovnu kousek od našeho domu, kde začal podnikat na živnost jako automechanik. Jeho životní sen se do detailu splnil a oba dva jsme z toho měli velkou nepopsatelnou radost. Já se stala překladatelkou, takže sny máme oba splněné. Nyní šetříme na náš vysněný jeep, který si pořídíme už příští rok. Taky milujete auta? Tak se podívejte na náš web.

Mohlo by se vám také líbit...