Věda

Prázdniny jsou v plném proudu

Letní dovolená je krásná a těšíme se na ni celý rok. Láká-li Vás azurové moře, rozlehlé čisté pláže, středomořská kuchyně a odpočinek pod palmami, jste na správné adrese. Rezervujte si jízdenky ještě dnes a luxusní dopravu máte zajištěnou. Zavezeme Vás do každého letoviska v jižní Dalmácii. Je jich tam nespočet a všechny jsou krásné. Splňují ideální podmínky pro kvalitní odpočinkový týden. Chorvatsko dovolená autobusem Vám nabízí jedinečnou možnost, jak se dostat k moři v pohodlí a bez nutnosti vlastního přičinění. Nechte se hýčkat, máte přece zasloužené volno.
chorvatské pobřeží
Jaké výhody Vám nabízí naše doprava?
· pohodlné a příjemné cestování
· bezpečnostní pásy na všech sedadlech
· sklápěcí polohovatelná sedadla
· tým profesionálních řidičů
· klimatizace, WC
· promítání filmů pro zpříjemnění cesty
· cestování za výhodné ceny
· zastávky po celém pobřeží dle výběru
· bezpečná jízda
autobusová zastávka

Pohodlí a odpočinek

Unavuje tatínka noční cesta k Jadranu? Nemáte rádi řízení za šera? Prospíte únavou po probdělé noci celý následující den?Odpočinek na dovolené si zaslouží celá rodina. Dopřejte si pohodlnou cestu až do jižní Dalmácie. Tato dlouhá trasa Vám uteče jako voda. Pojedete moderními autobusy vybavenými klimatizací a polohovatelnými sedadly. Zabavíte se pomocí WIFI či promítáním filmů. Během zastávek Vám nabídneme teplé nebo studené občerstvení.
Nabízíme Vám absolutní komfort při Vaší cestě k vytyčenému rezortu.

Komfort je zaručený

Chorvatsko dovolená autobusem patří k nejoblíbenější formě dopravy, a to již celou řadu let. Máte-li zarezervované apartmány v oblasti jižní Dalmácie, nechte se k nim komfortně zavézt. Nabízíme k prodeji jednosměrné i obousměrné jízdenky za skvělé ceny. Čeká Vás pohodlná a bezpečná cesta, která rychle utíká díky možnému připojení k WIFI a promítání pěkných filmů.

Mohlo by se vám také líbit...