Zboží

Do zimy i na léto

Nejenom kvůli častějšímu nachlazení a nemocem, ale také kvůli pohodlí, komfortu a pokožce, která může dýchat, je zde speciálně pro naše nejmenší připravena celá řada dětského termoplárdla Craft. Tato značka je proslulá svou kvalitou a precizním zpracováním. Jejich výrobky jsou pohodlné, komfortní a zajišťují optimální podmínky pro pokožku, celé tělo i zdraví našich ratolestí.

dětské termo

  • Oblečení je vhodné do zimy na zimní radovánky, ale také na léto. Vybírat si můžete z různých druhů ať už pro kluky nebo pro holky. Může se jednat o různá trička, spodky nebo o celé sety, kde se kombinuje stejný vzor jak na kalhotách, tak také na tričku. Děti potěší veselé barvy.
  • Červená, oranžová, zelená, modrá, krásné barvy na pohled a příjemné materiály na dotek.
  • U našich malých ratolestí je podstatné, aby byly pokaždé v teple. Dospělí mají vybudovanou imunitu a nejsou tak náchylní na podchlazení, kdežto menší tělíčka si ještě s ledačím, například viry a nachlazením neumějí tak dobře poradit. Jejich tělo by mělo proto i při sportování zůstat v teple a suchu.
  • Materiály jsou plně přizpůsobené všem potřebám a každému druhu sportu. Díky tomu jsou výrobky dostatečně prodyšné. Tělíčka se v nich tolik nepotí, i přesto, že zůstávají v teple, protože materiál dokáže odvádět vlhkost a díky tomu nezůstanou nikdy v mokru nebo zpocené.

V suchu, teple a pohodlí

Letní či zimní radovánky, jízdu na kole, kolečkových bruslích, ale i na prkně, na lyžích, snowboardu, šplhání po prolézačkách, to všechno jim přináší velkou radost. Dovádějí v každém ročním období, ať je venku bláto o nebo svítí slunce. Dopřejme jim proto kvalitní oblečení. Tato investice se rozhodně vyplatí. Jako rodiče si jistě přejete, aby vaše děti zůstaly stále v suchu, teple a pohodlí a mohly se bavit, hrát si, ale i sportovat. Umožněte jim prožívat tyto radosti každý den, aniž byste si museli dělat starosti s pozdějším nachlazením.

oblečení termo

  • Oblečení je kvalitní, pěkné, funkční a příjemné na nošení.
  • Vhodné pro větší i menší jedince – různé druhy velikostí.

Mohlo by se vám také líbit...