Peníze

Jděte tam, kde se registry neřeší

Ať se nám to líbí nebo ne, peníze budou vždy důležitou součástí našich životů. Je milé, pokud je jich dostatek, ale je tím více nepříjemné, pokud chybí. A nejhorší je, pokud se stav našeho účtu dostává pod bod mrazu.
§ V tom případě je zapotřebí jednat hned a neodkládat problém, který se může později stát jen těžko řešitelným.
Podnikatelům, kteří se ocitli v tíživé finanční situaci, může pomoci některý nebankovní poskytovatel hypotéky. Na banku se totiž zřejmě už obrátit nemůže. Dluhy znamenají většinou záznamy v registrech dlužníků. V nebankovním sektoru vám může být poskytnuta nebankovní hypotéka bez registru.
propletené ruce.jpg
§ Už z názvu je patrné, že registry dlužníků zde nebudou hrát žádnou významnější roli.
§ V tomto případě se totiž jedná o hypotéku, ve které jde o zástavu nemovitosti.
– Tou může být v podstatě cokoliv.
– Rodinný dům, družstevní byt, pozemek, garáž, hotel, penzion.
Vybranou nemovitost budoucí klient ofotí – nejlépe dvakrát zvenku a uvnitř každou místnost a zašle s on-line dotazníkem internetovou cestou. A pak už jen počká na kladné vyřízení své žádosti.
stoh peněz.jpg

Uspěje skutečně každý

Úspěšně končí (nebo spíše začíná) drtivá většina všech žádostí o poskytnutí potřebné finanční pomoci. Protože se zde neberou v potaz zmíněné registry a ani výše daňového přiznání, dosáhne na tuto hypotéku opravdu každý podnikatel, který potřebuje vložit finance do svého podniku. Tato hypotéka je určena právě pro potřeby podnikatelů a firem. Často se totiž podnikatel dostane do zmíněných registrů opravdu celkem nevinně. Stačí k tomu mnohdy jen velice málo. Jedna opožděná platba a pro banku přestává být na několik let bonitním klientem.
§ Nebankovní poskytovatel ví, že tento fakt nemá na schopnost splácet hypotéku žádný vliv.
§ Zde se řeší momentální finanční situace a nemovitost, která bude do tohoto podniku vložena.

Mohlo by se vám také líbit...